Agencja Reklamowa KANGUR
Agencja Reklamowa KANGUR

Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę w jednym miejscu - od wizytówki, poprzez foldery, plakaty, standy, kalendarze, broszury, opakowania. Zaprojektujemy, wydrukujemy, zapakujemy, dowieziemy pod wskazany adres. Przygotujemy reklamę w mediach i reklamę zewnętrzną. Zapewniamy przygotowanie profesjonalnych tekstów dziennikarskich, ilustracji, rysunków, slajdów oraz organizację sesji zdjęciowych.

Jesteśmy gotowi do najbardziej nietypowych zleceń.

 
Kompleksowa obsługa firm

Naszym klientom zapewniamy pełen zakres usług promocyjnych i reklamowych. Dbamy o zachowanie zgodności między poszczególnymi formami reklamy, pamiętamy o terminach i upraszczamy procedury do niezbędnego minimum.

Reklama tradycyjna

Naszym klientom proponujemy różne formy reklamy. Szanujemy tradycjonalistów (ulotki, plakaty, broszury dobrze przygotowane spełniają swoje zadanie) wychodząc z założenia, że materiały tradycyjne zawsze mogą być eleganckie i znajdują swoich odbiorców, ale... nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać coś "odlotowego".

Publikacje książkowe i prasowe

Jesteśmy przygotowani i mamy doświadczenie
w wydawaniu broszur, książek, albumów, publikacji specjalistycznych, naukowych podręczników
oraz kolorowych magazynów i gazet.
Projektujemy, makietujemy, skanujemy, składamy,
robimy korektę. Zapewniamy konsultacje merytoryczne
i recenzje naukowe.

Galanteria biurowa

Jak Cię widzą, tak Cię traktują. Nawet najlepiej działająca firma musi sprawiać odpowiednie wrażenie. Listowniki, papiery firmowe, wizytówki. Te elementy wbudzają zaufanie partnerów, pokazują nas jako wiarygodnego, profesjonalnego kontrahenta. Zaprojektujemy i wykonamy materiały biurowe dla Twojej firmy. Zadbamy, abyś zawsze dysponował potrzebną ilością.

Gadżety reklamowe

Trudno dziś zadziwić Klientów ulotką lub katalogiem. Zdecydowanie łatwiej jest wzbudzić zainteresowanie śmieszną maskotką, ładną czapką czy eleganckim neseserem. Jedank znalezienie przedmiotów, które będą zarówno trwałe jak i dobrej jakości, a jednocześnie
nie zrujnują budżetu reklamowego nie jest proste. Współpracując z wybranymi dostawcami i producentami jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym zadaniem
ku zadowoleniu naszych Klientów.

Reklama zewnętrzna

Od oznakowania siedziby firmy - kasetony, inne konstrukcje z blachy, plexi, itp., po reklamę na bilbordach, banerach, przystankach autobusowych i tramwajowych, środkach transportu miejskiego...

...oraz tam, gdzie Diabeł nie może, a Kangur załatwi.

Druk wysokonakładowy

Nie ma takiego nakładu, którego nie bylibyśmy w stanie wydrukować. Nie ograniczamy Klienta formatem, rodzajem papieru, ilością kolorów, kształtem, folią, lakierem, złoceniem, tłoczeniem, zabezpieczeniem, itd, itp.
Jeżeli masz projekt, z którym nie wiesz co zrobić, bo paru fachowców powiedziało, "że się nie da", my zapewniamy że ...u nas wszystko jest możliwe.

Druk niskonakładowy

Nie każda firma jest od razu duża. Potrzebujesz niewielkiej ilości ulotek, plakatów, innych druków
- jest na to metoda - druk cyfrowy. Będziesz, drogi Kliencie zadowolony z tempa wykonania zlecenia, jakości,
jak również z ceny.

Multimedia

Od dawna wiadomo, że obraz ma siłę tysiąca słów. A co się stanie jeśli połączymy obraz z animacją i dźwiękiem?
Oferty, publikacje, katalogi produktów, prezentacje i wiele innych wydawnictw podanych w tak atrakcyjnej formie na pewno zainteresuje odbiorców. Przygotujemy dla Ciebie materiał oraz umieścimy go na płytach CD lub DVD
i powielimy w wymaganej ilości egzemplarzy. Nie zapomnimy również o nadaniu całości atracyjnej formy zewnętrznej dzięki estetycznym funkcjonalny opakowaniom.

Internet

Internet to medium, które pozwala na dotarcie do największej i stale rosnącej liczby odbiorców. Obecność w Sieci dawno już przestała być czymś wyjątkowym i stała się normą. Przygotujemy dla Ciebie serwis promujący Twoją firmę. Zadbamy o stałą aktualność zawartych w nim informacji oraz jego promocję w Sieci.

Targi

Udział w targach jest nie tylko potwierdzeniem Twojej pozycji na rynku, metodą zdobycia nowych kontrahentów, czy nowych rynków zbytu, ale również sprawdzenia co robi konkurencja. Chcielibyśmy, aby Twoje stoisko przyciągało Klientów nie tylko swoim wyglądem, ale również profesjonalnie przygotowaną ofertą.

   
więcej